Dekoratif Çim

Dekoratif Çim Halı Modellerimiz

Dekoratif çim halı son yıllarda suni çim (sentetik çim) halı üretimindeki yapılan AR-GE çalışmaları ile elde edilen başarılar ile doğal görünümü ve kolay kullanımı ile bir çok alanda popüler hale gelmiştir. Dekoratif suni çim halı üretimi için son teknoloji turfting makineleri kullanmaktayız. Ayrıca yeni dekoratif sentetik çim modellerimiz daha doğal bir görünüm için monofilament iplikler ile üretilmektedir.

dekoratif çim halı çocuk oyun alani için

Yeni nesil dekoratif sentetik çim halılarımız son teknoloji açık ve koyu çift renkli monofilament iplikler ile aralarında daha doğal görünmesini sağlayan kıvırcık sarı iplikler ile dokunmaktadır. Bu üç çeşit ipliğin karışımı ve dayanıklı sırt kaplaması ile peyzaj suni çim halılarımız uzun yıllar doğal görünümü ile bahçenizi, balkonlarınızı ve aklınıza gelebilecek bir çok iç ve dış mekanı süsleyecek.

Villa bahçe için yapay çim halı modellerimiz mevcuttur. Balkon çim halı modellerimiz ve bahçe çim halı modellerimiz için bizden numune isteyebilirsiniz. Dekoratif çim halı fiyat listemiz için lütfen bizi arayınız.

 

Dekoratif Sentetik Çim Halı Fiyatları

Dekoratif amaçlı olarak özel üretilmiş olan sentetik çim türlerimizi yanda bulabilirsiniz. Düz dekoratif yapay çim hal ve, doğal görünümlü sahte çim türlerimiz;

Çim Halı >>

Garden Dekoratif Suni Çim Halı

İplik Türü: Monofilament Çok Renkli
Hav Yüksekliği: 18-24-30-36-42-48-55mm
Görünüm: Doğal Çim Görünümünde
Kullanım Alanları: Bahçe, Balkon, İç ve Dış Mekan

Padel KDK: Dekoratif Çim Halı

İplik Türü: KDK Fibrile
Hav Yüksekliği: 11mm 13mm 15mm
Görünüm: Çim Halı Görünümü
Kullanım Alanları: Balkon, İç ve Dış Mekan

Padel Düz: Yapay Çim

İplik Türü: PE Fibrile
Hav Yüksekliği: 11mm, 13mm, 15mm
Görünüm: Halı Görünümünde
Kullanım Alanları: Balkon, İç ve Dış Mekan

GoalGrass Dekoratif

İplik Türü: PE Monofilament
Hav Yüksekliği: 18mm - 30mm
Görünüm: Halı Görünümünde
Kullanım Alanları: Bahçe, Balkon, İç ve Dış Mekan

Dekoratif: Yapay Çim

İplik Türü: PP Fibrile
Hav Yüksekliği: 5mm, 7mm, 8mm, 10mm
Görünüm: Halı Görünümünde
Kullanım Alanları: Balkon, İç ve Dış Mekan

Mavi Dekoratif Çim Halı

İplik Türü: Mavi, PP Fibrile
Hav Yüksekliği: 5mm, 7mm, 8mm, 10mm
Görünüm: Halı Görünümünde
Kullanım Alanları: Balkon, İç ve Dış Mekan

Kırmızı Dekoratif Çim Halı

İplik Türü: Kırmızı, PP Fibrile
Hav Yüksekliği: 5mm, 7mm, 8mm, 10mm
Görünüm: Halı Görünümünde
Kullanım Alanları: Balkon, İç ve Dış Mekan

Dekoratif çim halı

Sentetik çim halının çeşitlerinden biri olan dekoratif çim halılar, son yıllarda oldukça fazla kullanılmaya başladı. Estetik görüntüsü ile dikkat çeken dekoratif çim halılar doğal görünümü ile de tercih edilmeye devam ediyor. Dekoratif çim halılar aynı tonun açık ve koyu rengi kullanılarak doğal bir görüntüye kavuşturulmaktadır. Dekoratif çim halı profesyonel bir elden çıkarsa muhteşem sonuçlar elde edilebilir. Bu nedenle konusunda uzman firmalar ile çalışmak çok önemlidir.

Dekoratif çim halıların hazırlanmasında birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Bu nedenle her firma dekoratif çim halı işine girmemektedir. Dekoratif amaçlı kullanılan çim halıların birinci sınıf kaliteli olması yıpranma gibi bir problemi de ortadan kaldırmaktadır. Senelerce kullanılan çim halılar bile yeni yapılmış gibi görüntüye sahip olur. Dekoratif çim halı bakım gerektirmemesi nedeniyle kolay kullanım sağlamaktadır. Doğal görüntüsü sayesinde gerçek çim hissini yaşatan bu kaplama cinsi, her türlü bütçeye uyum sağlayabilmektedir. Böyle olmasından dolayı da kullanım alanı oldukça geniştir.

Dekoratif çim halının tercih edilmesinde en önemli etken, bu tarz suni halıların kesinlikle böceklenme olmaması ve kolay bakım yapılmasıdır. Dekoratif suni çimler genellikle evlerin bahçelerinde, kafe ya da restoran bahçesinde, anaokulu ve kreşlerde, havuz kenarlarında, fabrikaların dinlenme alanlarında, eğlence merkezlerinde kullanılabilmektedir. Dekoratif çim halının en çok kullanıldığı alanlardan biri de halı sahalardır. Kolay kullanımı ve dayanıklılığı ile tercih edilen dekoratif çim halılara siz de göz atabilirsiniz.

 

Dekoratif Çim Halılarımız:

– 5mm Düz Dekorasyon, 8mm Düz Dekorasyon, 10mm Düz Dekorasyon ( Düz modellerimiz )

– 18mm Garden, 24mm Garden, 30mm Garden, 36mm Garden, 42mm Garden

– 30mm Advantage Garden, 36mm Advantage Garden, 40mm Advantage Garden


 

Aşağıdaki fotoğrafı doğal çimden ayırt edemiyorsanız başarılı bir ürünle karşı karşıyasınız demektir. Reform Spor’un geliştirdiği dekoratif sentetik çim ürünleri sayesinde yıllar boyunca bakım gerektirmeden doğal çimin keyfini çıkarabilirsiniz. Çok farklı bütçelere hitap eden dekoratif suni çimlerimizin dünya ülkelerinde sorunsuz kullanıldığını bilmekten gurur duyuyoruz.

Dekoratif Suni Çim Halı - Peyzaj

Dekoratif Suni Çim Halı – Sentetik Çim Halı Peyzaj

Ayrıca dekoratif amaçlı suni çim halılarımızdan ayrıca sportif amaçlı suni çim halı modellerimiz de geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Lütfen suni çim halı saha fiyatları , tenis kortu sentetik çim halı ve diğer sportif amaçlı sentetik çim halılarımız için diğer sayfalarımızı inceleyiniz.

Balkon Çim Halı

Balkon ve bahçelerde kullanmak üzere doğal görünümlü landscaping suni çim halıları üretmekteyiz. Balkon çim halı modellerimiz ve bahçe çim halı modellerimiz monofilament iplikten yapılmıştır.

Koyu yeşil ve açık yeşil monofilament iplikler 20mm ve 30mm gibi hav boylarında kesilerek balkon çim ve bahçe çim modellerimizi oluşturmaktadır. Balkon çim ve bahçe çim halı modellerimizin yeşil monofilament iplikleri arasına kıvırcık sarı iplikler konarak doğal çim görüntüsü elde edilmiştir. Dekoratif çim halı modellerimiz Reform Sports fabrikasında son teknoloji tufting makinaları ile dokunmaktadır.

EnglishFrenchSaudi ArabiaRussiaSpain