suni cim cizim bahce peyzaj

Suni Çim

Elastik Destek Katmanı

Blokaj

DrenFlex

Yastık Kum

Toprak Zemin

Bahçe & Peyzaj

Dekoratif Suni Çim halı; üretimindeki yapılan AR-GE çalışmaları ile elde edilen başarılar, doğal görünümü ve kolay kullanımı ile bir çok alanda bu ürünü popüler hale getirmiştir.

Dekoratif suni çim halı üretimi için son teknoloji turfting makineleri kullanılmaktadır. Açık ve koyu çift renkli monofilament iplikler ile aralarında daha doğal görünmesini sağlayan kıvırcık sarı iplikler ile dokunmaktadır.

Bu üç çeşit ipliğin karışımı ve dayanıklı sırt kaplaması ile peyzaj suni çim halılarımız uzun yıllar doğal görünümü ile bahçenizi, balkonlarınızı ve daha birçok iç ve dış mekanı süslemektedir.

Çim Çit Panel 
Duvar Kaplaması

Wall Grass ile peyzaj projelerinizi renklendirin!

Wall Grass ürünümüz tel örgü üzerine montajlanmış çim görünümlü sentetik ipliklerden oluşan patentli bir üründür. Wall Grass özelikle tel örgü olan yerlerde çim görünümü elde etmek için kullanılır.

Çim çitler doğanın yapısına uygun ve mukavemeti sağlam olan ürünlerdir. Görsel açıdan güzel görünen çim çitler; dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermezler ve güvenlik açısından önemli ürünlerdir.

Çim çitlerle sadece çevre duvarı değil, birçok yer kaplanabilmektedir. Kafelerde çim çit olarak, bahçelerde tel örgü olarak ve çim duvar kaplama ürünü olarak kullanılmaktadır. Fabrika ve okul gibi kapatılması istenilen alanlarda da çim çit tercih edilmektedir.

Dekoratif Suni Çim 
Kullanım Alanları

Dekoratif suni çim; evlerde, ofislerde, kafelerde, restoranlarda, otellerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok iç ve dış mekanlarda dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır.

Reform Sports dekoratif sentetik çim halılar, rahatlığı, şıklığı ve görsel çekiciliği ile mekanınızın farkındalığını arttırır. Dekoratif suni çim halılar doğal çim kadar yoğun ve maliyetli bakım gerektirmez. Montajı kolay ve pratiktir. Bakımı ve temizliği kolay olan dekoratif suni çim, uzun yıllar süren kullanım ömrüne sahiptir. Dekoratif suni çim, mekanlarınızın dört mevsim boyunca yemyeşil ve güzel görünmesini sağlar.

  • Bahçe Peyzajı
  • Çatı Peyzajı
  • Balkon – Teras Peyzajı
  • Çocuk Oyun Alanları
  • Fuar ve Çeşitli Etkinlik Alanları
  • İş ve Alışveriş Merkezleri
  • Havuz Kenarları
  • Koşu ve Yürüş Yolları
  • Şehirlerin Rekreasyon Alanları

Hemen Teklif Alın!

Dekoratif Sentetik Çim Halı üretiminde dünya markası olan Reform Sports’un uzman ve tecrübeli kadrosundan dekoratif suni çim ürünleri ile ilgili fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Neden Suni Çim 
Tercih Etmelisiniz?

urun ikon 13 new

Su ve Para Tasarrufu

Doğal çim uygulamalarına göre suni çimlerin yoğun ve maliyetli bakımlara ihtiyacı yoktur. Sulama gerektirmeyen suni çim ürünleri, sizi su israfından ve masraflarından kurtarır.

urun-ikon-10-new

Tüm Hava Koşullarına Uygun

Suni çim, her türlü hava şartlarında kullanıma uygundur. Aşırı sıcağa ve soğuğa karşı dirençli olan suni çim, UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.

urun ikon 6 new

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Sürtünmeye ve aşınmaya dirençli suni çimler, doğal çimlere oranla daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.  Suni çimlerin ömrü düzenli bakıldığında yaklaşık 10 yıl gibi bir zamana ulaşmaktadır.

urun ikon 12 new

Kolay Temizlik ve Bakım

Suni çim; sulama, biçme veya gübreleme gerektirmez. Doğal çim uygulamalarına göre suni çimlerin bakımı ve temizliği daha kolaydır. İlk günkü görünümünü yıllar boyunca korur.

urun ikon 11 new

Alerjiye Mükemmel Çözüm

Hipoalerjenik bir ürün olan suni çim; böcek ilacı, herbisit ve gübre barındırmadığından temiz hava kalitesini artırır.

urun ikon 14 new

Güvenli

Darbelere karşı yumuşak bir zemin oluşturan suni çim, hem çocuklar hem de evcil hayvanlar için güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlar.

DEKORATİF SUNİ ÇİM

ÜRÜNLER

Dekoratif Sentetik Çim Halı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Reform Sports Dekoratif Sentetik Çim Halı

Dekoratif Sentetik Çim Halı üretiminde dünya markası olan Reform Sports'un uzman ve tecrübeli kadrosundan dekoratif suni çim ürünleri ile ilgili fiyat teklifi isteyebilirsiniz.