İnovasyon

 

İNOVASYONDA ÖNCÜ: REFORM SPORTS

Reform Sports üretim tesislerinde sürekli ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Yenilikçi ürünlerimizi spor zeminleri sektörünü bir adım öteye taşımak için ve geleceğe bir adım daha yaklaşmak için özenle tasarlamaktayız.

Örneğin bir süredir ürettiğimiz yeni Puzlle Suni Çim Halı modelimiz  kolayca zemine döşenebilen kolayca kaldırılabilen, kısa süreli etkinlikler için özel tasarlanmış inovatif suni çim halı ürünlerimizden biridir. Ayrıca buna benzer dolgusuz suni çim halı modellerimiz de mevcuttur. Özel ürünlerimiz hakkında daha çok bilgi almak ve özel suni çim halı fiyatları için lütfen bizi arayın.

İnovatif Ürünlerimiz

Yenilikçi Fikirler, Yeni ve Daha Efektif Zeminler Yeni ve inovatif suni çim halı modellerimiz ile daha efektif spor zeminleri üretiyoruz

 • 3. Jenerasyon Suni Çim Halı
  İkinci jenrasyon suni çim halı sistemleri sadece silis kum dolguya sahipti, 3. jenerasyon kauçuk granül dolgulu yeni suni çim modellerimiz ise günümüzde en çok kullanılan sentetik çim modelleridir.
 • Dolgusuz Suni Çim Halı
  Çocuk oyun alanları artık daha güvenli, daha yumuşak ve doğal. Bu fikirlerden ilham alarak bu suni çimi ürettik. Ayrıca dolgusuz suni çim halı çok amaçlı spor zemini olarak da kullanılabilir.
 • Puzzle Suni Çim 
  Puzzle suni çim halı kısa süreli etkinlikler için üretilmiş mükemmel bir zemindir. Yeşil alana ihtiyaç duyguğunuz her türlü kısa etkinlikte puzzle suni çim yanınızda. Kolayca montajlanabilir, sökülebilir ve defalarca kullanılabilir.
 • 4. Jenerasyon Suni Çim
  3. jenrasyon suni çim halı yani 4G Sun Çim projemiz. En gelişmiş yeni suni çim halı neslini üretmek için AR-GE çalışmalarımız devam etmektedir. Amaç daha iyi bir suni çim zemin üretmek, daha yumuşak, daha doğal görünümlü, daha konforlu spor alanları.
EnglishFrenchSaudi ArabiaRussiaSpain