Tarihçe

  • Reform Sports Üretim Tesisi ve Ürünlerimiz Hakkında

    REFORM SPORTS HAKKINDA

    Reform Sports 22 yıllık bir geçmişi olan suni çim halı üreticisi ve diğer bir çok spor zeminleri üreticisi köklü bir firmadır. Reform Grup bünyesinde dokuz ayrı marka ile hizmet vermekteyiz.

    İLETİŞİM ÜRÜNLERİMİZ

Reform Grup bünyesinde faaliyet gösteren Reform Spor Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Reform Sports), 24 yıl önce kurulmuş olup spor tesislerinin malzemelerini imal ve dizayn etmektedir. Firmamız bu 25 yıl içerisinde 9000’i aşkın tesis kurmuştur. Yüksek kalite anlayışı ve tecrübemizle oluşturduğumuz profesyonel üretim ve satış kadrosu ile alanında uzman montaj ekiplerimiz Türkiye’nin bütün illerinde ve 90 ülkede faaliyet göstermektedir.

Reform Sports Firma Tarihçesi

Misyonumuz, en kısa sürede en yüksek tesis kalitesini sağlayabilmektir. Ayrıca yüksek rekabetçi anlayışımızla, insan sağlığı ve çevre güvenliğini dikkate alarak en iyi hizmet vermek için üstün bir çaba sergilemekteyiz. TSE, IAAF, ITF, FIFA, ISO 9001 vb. yerel ve uluslararası tüm sertifikalara sahip oluşumuz Türkiye ve Uluslararası standartlardaki iyi hizmet ve üstün kalite anlayışımızın kanıtıdır.

Grubumuz bünyesinde 6 firma ve 9 ticari marka bulunmaktadır. Bunlar; Reformsports, Refrubber, Refyapı, Refturf, Reformekipman, Refziraat, Refkim, RMS ve Reffloor’dur.

reform sports, reform sports logo, suni çim halı, makina, kimya, yapı, sentetik çim

Ayrıca dört ana üretim bölümünden oluşan Tekirdağ Çorlu ve Bursa’daki fabrikalarımızda aşağıdaki mamullerin üretimi yapılmaktadır.

Spor Zeminleri ve Diğer Ürünlerimiz

Sentetik çim halı: Yıllık 13.000.000 m² suni çim halı üretim kapasitesine sahip olan bu bölümde futbol, tenis, golf, hokey ve dekoratif amaçlı her çeşit çim halı üretimi yapılmaktadır. Suni çim halı fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Tartan Zemin (EPDM kauçuk): Yıllık 300.000 m² üretim kapasitesine sahip olan kauçuk bölümünde, spor zeminleri için kullanılan EPDM veya SBR’den mamul Kauçuk Karo, Kauçuk Parke, Kauçuk Rulo, süt ve at çiftlikleri için hayvan yatakları üretilmektedir.

Çelik konstrüksiyon: Yıllık 2.000 ton üretim yapan Çelik konstrüksiyon bölümünde kapalı spor salonları, kapalı halı saha, tenis sahaları ve hayvan ağılları için çelik çatı sistemleri imalatı yapılmaktadır.

Granül (SBR): Bursa’daki tesislerimizde ise yıllık 30.000 ton kapasiteyle SBR granül üretimi yapılmaktadır.

Dünya çapında bir marka olarak profesyonel ürün ve hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizle birlikte her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.

Saygılarımızla.

reform sports, reform sports logo,

EnglishFrenchSaudi ArabiaRussiaSpain