Halı Saha Bakım Makinesi

Halı sahalar için özel olarak ürettiğimiz “Halı Saha Bakım Makinesi” sizlere hızlı ve doğru bir şekilde periyodik bakım yapabilmeniz için en büyük yardımcınız olacaktır.

Halı Saha Bakım Makinesi Modelleri

Halı saha kum-granül dökme fırçalama ve bakım makinesi modellerimiz 2 adettir. Halı saha kurulum ve bakım aşamalarında kullanılmaktadır. Aşağıda özellikleri belirtilmiştir.

Halı Saha Bakım Makinesi ÖzellikleriModel 1Model 2
Tipi:Döner FırçalıDöner Fırçalı
Motor Gücü:1.30 hp7 hp
Yakıt:Benzin-İki ZamanlıBenzin – 4 zamanlı
Benzin Deposu Kapasitesi:1.25 lt3.6 lt
Ağırlık (Boş Depo):8,5 Kg63 Kg
Vites:Yok2 ileri 1 geri

Halı Saha Bakım Makinesi Model 1

Bu ürünümüz özellikle küçük halı sahalar ve suni çim tenis kortları gibi alanlarda kullanılmak üzere yapılmış kompakt, kullanışlı ve seri bir makinedir. 2 zamanlı benzinli bir motora sahiptir.

Halı Saha Bakım Makinesi Model 1 - Reform Sports

Halı Saha Bakım Kum Granül Fırçalama Makinesi Model 1

Model 1 Sipariş >>

Halı Saha Bakım Makinesi Model 2

Daha büyük suni çim futbol sahaları için ve büyük halı saha periyodik bakımları için ideal bir üründür. Kuvvetli motoru ve ayarlanabilir fırça yüksekliği ile profesyonel bir deneyim sunar.

Halı Saha Bakım Makinesi Model 2 - Reform Sports

Halı Saha Bakım Kum Granül Fırçalama Makinesi Model 2

Model 2 Sipariş >>

 

Halı Saha Bakım Makinesi Fiyatları

Halı saha bakım makinesi fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Pazarlama ekiplerimizden fiyat talep edebilirsiniz.

Ayrıca halı saha periyodik bakımlarınız için de özel teklif isteyebilirsiniz. Eksilen kum ve granülleriniz desteklenerek özel bakım makineleri ve tecrübeli ekiplerimiz ile birlikte her boyutta saha bakımı yapılmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Halı saha yapımı, Nizami Suni Çim Saha Yapımı, Kapalı Saha Yapımı, Tenis Kortu Yapımı, Basketbol Sahası Yapımı, Atletizm Pisti Yapımı, Çok Amaçlı Saha Yapımı ile ilgili olarak linklere tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Halı Saha Suni Çim Bakımı Nasıl Yapılır?

EnglishFrenchSaudi ArabiaRussiaSpain