Ayazma Kapalı Halı Saha Projesi

Türkiye’de bir ilk olarak ilk defa Ayazma Kapalı Halı Sahasında uygulanması yapılan, çok dayanıklı cıvatalı sistem uygulaması sayesinde dışarıdan gelebilecek darbelere, doğal afetlere karşı oldukça dayanıklıdır. Materyallerin birbirine eklenmesi kaynak ile değil, cıvata ile birbirine tutturulmuştur. Bu sebeple sökülüp takılması çok kolay olacağı gibi, oldukça güçlü bir yapı meydana gelmiştir.

İstanbul’da yapımını tamamladığımız cıvatalı sistem kapalı halı saha

İstanbul’da kapalı halı saha yapımı projelerimizden birisini daha tamamlamış ve kapalı halı saha sahiperine teslim etmiş bulunuyoruz. Piyasadaki kapalı halı saha çelik konstrüksiyonları ile lütfen karşılaştırmayınız. Çoğu firma kullandığımız çelik konstrüksiyonun yarısı kadar malzeme kullanmaktadır. Bu nedenle Türkiye’de bir çok kapalı halı saha çokmektedir. Yaklaşık 20 tonun altında çelik malzeme kullanılarak yapılan kapalı halı sahalar biraz rüzgar ve kar yağışı gibi zorlu hava şartlarında ortadan çökerler.

İstanbul Yakacık Kapalı Halı Saha Yapımı işinde ise mühendislerimizin hesapları doğrultusunda yapılan statik proje ile kale kadar sağlam uzun yıllar boyunca futbol oynamaya imkan sağlayacak bir yapı inşa ettik. Sağlam bir kapalı halı saha yapımı işi ile hem müşterilerimizin yatırımını koruyoruz hem de kapalı halı sahada futbol oynayan futbol severlerin hayatını koruyoruz. Halı saha maçı esnasında çöken halı sahalar sebebiyle insanlar yaralanabiliyor. Garantili kapalı halı saha yapımı projelerimizde sağlıklı ve mutlu şekilde istediğiniz gibi futbol oynatabilirsiniz.

LÜTEN Projemizin fotoğraflarını dikkatli şekilde inceleyiniz. Diğer halı saha yapan firmaların işleri ile karşılaştırınız. Bütün halı sahacılar aynı kalitede saha yaptıklarını söylese de lütfen sadece refeanslar üzerinden tercihlerinizi yapınız. Unutmayın ki yatırımınız değerlidir ve kimse boşa para harcamak istemez.

Civatalı Sistem hakkında daha fazla detay için; CIVATALI SİSTEM KAPALI HALI SAHA YAPIMI

Halı Saha’nın maliyeti hakkında bilgi için; HALI SAHA MALİYETİ

EnglishFrenchSaudi ArabiaRussiaSpain