REFORM SPORTS

SPOR TESİSLERİ YAPIMI

İnsanın yıllardan beri süregelen spor ihtiyacını ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak birinci önceliğimiz ve idealimizdir. 25 yıldır güvenilir ve sağlam spor tesisleri yapımı esnasında; yetişmiş insan kaynağı, Ar-Ge ve ileri teknoloji kullanımıyla insanı geleceğe taşımak misyonumuz olmuştur.

Bütün spor branşları yüksek mücadeleye dayalı bir zemin ister. Reform Sports ürünleri size yüksek teknoloji ve dayanıklı çözümler sunar. Bütün spor zeminlerimiz sporcularımızın istemiş olduğu en kaliteli yüzeyi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Spor Tesisleri 1

FUTBOL SAHALARI

Suni Çim Futbol Sahaları: Açık Halı Saha Yapımı, Kapalı Halı Saha Yapımı ve Nizami Futbol Sahası Yapımı.

Spor Tesisleri 2

ATLETİZM PİSTLERİ

Atletizm Pisti Yapımında Kullanılan Zemin Çeşitleri: Poliüretan Zemin, Sandvic Sistem, Spray Coating Sistem ve Tartan Zemin Atletizm Pisti.

Spor Tesisleri 3

BASKETBOL SAHALARI

Açık ve Kapalı Basketbol Sahası Zemin Uygulamaları: Akrilik Zemin, Tartan Zemin, Parke Zemin ve Poliüretan Zemin Basketbol Sahası.

Spor Tesisleri 4

TENİS KORTLARI

Açık ve Kapalı Tenis Kortu Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları: Sentetik Çim, Tartan Zemin ve Akrilik Zemin Tenis Kortu.

Spor Tesisleri 5

VOLEYBOL SAHALARI

Açık ve Kapalı Voleybol Sahası Zemin Uygulamaları: Akrilik Zemin, Tartan Zemin, Parke Zemin ve Poliüretan Zemin Voleybol Sahası.

Spor Tesisleri 6

ÇOK AMAÇLI SAHALAR

Açık ve Kapalı Çok Amaçlı Spor Sahası Zemin Uygulamaları: Sentetik Çim, Tartan Zemin, Poliüretan Zemin, Akrilik Zemin.

Spor Tesisleri 7

HENTBOL SAHALARI

Açık ve Kapalı Hentbol Sahası Zemin Uygulamaları: Akrilik Zemin, Tartan Zemin, Parke Zemin ve Poliüretan Zemin Hentbol Sahası.

Spor Tesisleri 8

GOLF SAHALARI

Suni Çim Halı Zeminli Golf Sahası Yapımı. Doğal çime alternatif olarak üretilen suni çim halılar ile istenilen büyüklükte golf sahaları yapıyoruz.

Spor Tesisleri 9

HOKEY SAHALARI

Suni Çim Zeminli Hokey Sahası Yapımı; komple saha zemin tasarımından, bitmiş proje halinde sahanızı anahtar teslimi olarak inşaa ediyoruz.

Spor Tesisleri 10

BEYZBOL SAHALARI

Suni Çim Zeminli Beyzbol Sahası Yapımı; komple saha zemin tasarımından, bitmiş proje halinde sahanızı anahtar teslimi olarak inşaa ediyoruz.

Spor Tesisleri 11

RAGBİ SAHALARI

Suni Çim Zeminli Ragbi Sahası Yapımı. Ragbi sporu için özel geliştirilen sentetik çimlerimiz yere sert düşüşlerde alınan darbe miktarını azaltır.

Spor Tesisleri 12

Spor Sahaları Yapımı
Teknik Şartnameler

Spor sahaları yapımı ve spor zeminleri yapımı ile ilgili teknik şartnamelere ve suni çim halı bakım kılavuzuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Reform Sports Spor Sahaları ve Zeminleri Yapımı

Spor sahaları ve spor zeminleri yapımında dünya markası olan Reform Sports'un uzman ve tecrübeli kadrosundan suni çim ürünleri, her türlü spor zeminleri, anahtar teslim spor saha yapımı ve spor ekipmanları ile ilgili fiyat teklifi isteyebilirsiniz.