Atletizm Pistinizi En Kısa Sürede 
Tamamlayıp Teslim Ediyoruz!

Atletizm Pisti Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.

Atletizm Pisti Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Atletizm Pisti inşa işlerini kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.

Atletizm Pisti Yapımında Kullanılan Zemin Çeşitleri:

  • Poliüretan Zemin Atletizm Pisti
  • Sandviç Sistem Atletizm Pisti
  • Spray Coating Sistem Atletizm Pisti
  • Tartan Zemin Atletizm Pisti

Atletizm Pisti Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

atletizm sahalari 4 son

Atletizm Pisti

Atletizm Pisti yapımında tartan zemin kullanılmaktadır. Tartan zeminler, EPDM ve SBR katmanlı esnek kauçuk spor zeminleridir.

Tartan zemin, iki tabakadan oluşan su geçirgen özelliğe sahip EPDM granül ve SBR granülden mamul esnek bir zemindir. Yerinde döküm yapılarak uygulanan sistem zemin aderansını iyi sağlaması sebebiyle tercih edilir. Sıcak veya soğuk her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir spor zeminidir.

Reform Sports kauçuk zeminler, uluslararası karşılaşmalarda sentetik yüzeyler ve kapalı spor zeminleri için kaymaya karşı elastik özellikleri sayesinde IAFF ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Tartan zemin modellerimiz bozulmadan 20 yıldan fazla kullanılabilmektedir. Her amaca ve talebe uygun ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır.

Atletizm Pisti Yapımında Kullanılan Zemin Çeşitleri:

  • Poliüretan Zemin Atletizm Pisti
  • Sandviç Sistem Atletizm Pisti
  • Spray Coating Sistem Atletizm Pisti
  • Tartan Zemin Atletizm Pisti

26 YIL
7 BÖLGE
97 ÜLKE
12500 SPOR TESİSİ
02atletizm pisti banner
Poliüretan Zemin Atletizm Pisti
Poliüretan Zemin Atletizm Pistleri, Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Profesyonel nitelik taşıyan organizasyonlar için uygun zeminler olan Poliüretan Zeminli Atletizm Pistleri her türlü hava koşulunda müsabakaların yapılabilmesine olanak verir. Dolayısıyla her mevsim kullanılabilecek, açık hava atletizm pistleri olarak spor etkinliklerine ev sahipliği yapabilirler.

Sandviç Sistem Atletizm Pisti
Sandviç Sistem Atletizm Pistleri, Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Sandviç sistem atletizm pistleri iki katmandan oluşmaktadır. Alt katmanda 10 cm asfat tabaka ve üst katmanda kauçuk sistem zemin kaplama katmanları bulunmaktadır. Sandviç sistem EPDM katman, poliüretan katman, elastik tabaka ve primer tabakadan oluşmaktadır.

03atletizm pisti banner
04spray coating atletizm pisti banner
Spray Coating Sistem Atletizm Pisti
Spray Coating Sistem Atletizm Pistleri; Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun olarak yapılmaktadır. Spray coating sistemi; darbe emici özelliği yüksek, uygulaması kolay ve tekstürlü son yüzeye sahip ekonomik bir EPDM kaplama sistemidir. Çok katmanlı olacak şekilde uygulaması yapılmaktadır. İstenilen kalınlıkta esnek lastik katman üzerine sprey makinası ile püskürtme yapılarak uygulanır. Temel katman, SBR granül katmanın poliüretan bağlayıcılarla birleşiminden oluşur. Temel katmanın yüzeyi, poliüretan dolgu ve ince EPDM granüllerle kaplanır.
Tartan Zemin Atletizm Pisti
Tartan Zemin Atletizm Pistleri, Avrupa Birliğinin teknik standartlarını belirleyen Alman Standartları Kuruluşu DIN ve Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin (International Association of Athletics Federations – IAAF) normlarına uygun olarak yapılmaktadır. Tartan zemin, iki katmandan oluşup, su geçirgen özelliğe sahiptir. Ham maddeleri EPDM ve SBR granül olan esnek bir spor zeminidir. Genellikle altta 8mm SBR kauçuk ve üstte 5mm kiremit rengi EPDM kauçuktan yapılmaktadır. Bu zeminler sıcak kauçuğun yerinde döküm yapılması ve finişer marifeti ile yapılmaktadır. Aşınma direnci oldukça yüksek ve emicilik özelliği güçlü malzemelerdir.
05tartan zemin atletizm pisti banner
ATLETİZM PİSTİ YAPIMI

ÜRÜNLER

Atletizm Pisti Yapımı'nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Atletizm Pisti Yapım Maliyeti

Atletizm Pisti Yapım Maliyeti; kullanılacak zemin çeşidine ve kalınlığına, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.