Beyzbol Sahanızı Anahtar Teslimi
olarak inşaa ediyoruz!

Beyzbol Sahası Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.

Beyzbol Sahası Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Beyzbol Sahası inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

Beyzbol Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

beyzbol sahalari 4 son

Beyzbol Sahaları

Beyzbol Sahası, her bir köşesi 27 metre uzunluğundaki kare bir alandan oluşmaktadır. ‘’Pitcher’’ denilen top atıcı ile ‘’batter’’ denilen topa vurucu arasındaki mesafe 18.4 metredir.

Reform Sports, beyzbol sahası yapımında beyzbol sporu için özel ürettiği sentetik çim halı zeminlerini kullanmaktadır. Beyzbol sporu için özel geliştirilen sentetik çimlerimizin iplik yapısındaki yumuşaklık, yere sert düşüşlerde alınan darbe miktarını azaltmaktadır.

Beyzbol Sahası Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Beyzbol Sahası inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

Suni Çim Beyzbol Sahası Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında bizden teklif alabilirsiniz.
26 YIL
7 BÖLGE
97 ÜLKE
12500 SPOR TESİSİ
BEYZBOL SAHASI YAPIMI

ÜRÜNLER

Beyzbol Sahası Yapımı'nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Beyzbol Sahası Yapım Maliyeti

Suni Çim Beyzbol Sahası Yapım Maliyeti; kullanılacak suni çim çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.