Halı Sahanızı 20 Günde 
Tamamlayıp Teslim Ediyoruz!

Halı Saha Kurulumu ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.

Futbol Sahaları Yapımı’nda uzmanlaşmış Reform Sports, Açık ve Kapalı Halı Saha inşa işlerini kısa bir sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

Futbol Sahaları Yapımı Teslimat Sürelerimiz:

  • Açık Halı Saha ortalama 4 Hafta
  • Kapalı Halı Saha ortalama 6-8 Hafta
  • Nizami Futbol Sahası ortalama 6-8 Hafta
  • Mini Futbol Sahası ortalama 4 Hafta

Futbol Sahaları Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Hemen Teklif Alın!

futbol-sahalari_4_son

Futbol Sahaları

25 yıldır Türkiye’deki futbol sahası kurulumu sektörüne yön vermekte olan firmamız kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Sadece satış öncesi değil, satış sonrası da futbol sahası ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulma gayreti içerisindedir.
Açık Halı Saha ortalama 4 Hafta içerisinde teslim edilmektedir.
Kapalı Halı Saha ortalama 6-8 Hafta içerisinde teslim edilmektedir.
Nizami Futbol Sahası ortalama 6-8 Hafta içerisinde teslim edilmektedir.
Mini Futbol Sahası ortalama 4 Hafta içerisinde teslim edilmektedir.
Futbol zeminleri için özel olarak üretilen suni çimlerimiz bakım ve kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde suni çim modeline göre 7 yıl garantilidir. 7 yıl içerisinde ürün bazlı bir sorun olduğunda ücretsiz bir şekilde onarım ve tamirat işleri tarafımızca yapılmaktadır. Tamirat ile giderilemeyecek sorunlar var ise sıfırdan komple çim serimini ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.
93 ÜLKE
6000 AÇIK HALI SAHA
2600 KAPALI FUTBOL SAHASI
1400 NİZAMİ FUTBOL SAHASI
acik-hali-saha

Açık Halı Saha

Açık Halı Sahalar; yanları tel örgülü, tavanı file ile kaplı bir sistem olup zeminde üçüncü ve dördüncü nesil suni çim halılar kullanılmaktadır. Reform Sports’un uzman ve deneyimli ekibi ile 4 hafta sürede anahtar teslimi olarak yapılabilmektedir. Açık Halı Sahaları ve Mini Futbol Sahaları yaygın olarak 20x40m ile 30x60m arasında değişen ölçülerde yapılmaktadır.

Kapalı Futbol Sahası

Kapalı Halı Sahalar; saha yanları ve saha üzeri statik hesaplara uygun olarak konstrüksiyon sistemiyle kapatılır. Konstrüksiyon üzeri branda veya cam elyaf malzemeden mamul oluklu malzeme ile kaplanır. Saha yanları istenirse açılır-kapanır yapılabilir. Saha zemininde üçüncü ve dördüncü nesil çim halılar kullanılıp, Reform Sports’un uzman ve deneyimli ekibiyle 6-8 hafta süre içerisinde anahtar teslim yapılır. Tavsiye edilen saha ölçüleri; 20x40m ile 30x60m arasında değişmektedir.
kapalı-hali-saha
03nizami-futbol-sahasi-son

Nizami Futbol Sahası

Profesyonel ve amatör futbol kulüpleri tarafından tercih edilen Sentetik Çim Nizami Futbol Sahaları «FIFA QUALITY» ve «FIFA QUALITY PRO» standartlarında yapılabilmektedir. Suni Çim Nizami sahalar; Uluslararası FIFA Standartlarına göre minimum 45x90m maksimum 90x120m ölçülerinde yapılmaktadır. Reform Sports nizami sahalardaki altyapı ve üst yapı deneyimiyle tesisi 6-8 hafta gibi bir sürede anahtar teslim olarak hizmete sunmaktadır.
FUTBOL SAHA YAPIMI

ÜRÜNLER

Açık Halı Saha Yapımı, Kapalı Halı Saha Yapımı ve Nizami Futbol Sahası Yapımı'nda kullanabileceğiniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Halı Saha Kurulum Maliyetleri

Suni Çim Halı Saha Yapım Maliyeti; sahanın açık veya kapalı olmasına, kullanılacak suni çim çeşidine, yapılacak sahanın ölçülerine ve lokasyonuna göre değişmektedir. Projenize göre fiyat almak için belirttiğimiz detayları bildirerek bizden teklif alabilirsiniz.