Futbol Sahası Yapımı

Futbol Sahası Yapımı Türlerimiz Sentetik Çim Sahalar

 

 • Nizami Suni Çim Futbol Sahası Yapımı:

  Suni çim nizami futbol sahaları yapımı genellikle profesyonel ve amatör futbol kulüpleri tarafından istenmektedir. 55mm ve 60mm suni çim futbol sahalarında profeyonel futbol müsabakaları oynanabilmektedir. Bu tür nizami sahalar Reform Sports tarafından Fifa 1 Star veya Fifa 2 Star standartlarında yapılabilmektedir. Linke tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz:

  Nizami futbol sahası yapımı >>

 

 • Kapalı Halı Saha Yapımı:

  Kapalı halı sahalar ülkemizde ticari olarak en çok tercih edilen halı saha türüdür. Yazın serin, kışın yağışsız ortamda konforlu şekilde maç yaptırma imkanı tanımaktadır. Kapalı halı saha yapımında üç çeşit mevcuttur: Brandalı kapalı halı sahalar, Sac kaplama kapalı sahalar ve pvc kaplama kapalı sahalar. Linke tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz:

  Kapalı halı saha yapımı >>

 

 • Açık Halı Saha Yapımı:

  Mini futbol sahaları yani açık halı sahalar da ticari amaçlı kullanılan aynı zamanlarda sitelerde ve okullarda da tercih edilen spor alanlarıdır. Açık halı saha yapımı maliyeti öğrenmek ve teklif almak için lütfen bizi arayın. Suni çim halı saha yapımı maliyetini etkileyen faktörler halı saha ölçüleri ve suni çim halı modelleridir. Linke tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz:

  Açık halı saha yapımı >>

 

Suni Çim Saha Yapımı Türleri Galeri

 

EnglishFrenchSaudi ArabiaRussiaSpain
İhtiyacınız ile ilgili kısa bilgiler vererek size özel fiyat teklifinizi çok kısa sürede alabilirsiniz.
Gönder