Cıvatalı Sistem Kapalı Halı Saha

kapalı halı saha, kapalı saha, yeşil branda,

Türkiye’de ilk defa uygulaması yapılan kapalı halı saha projesi olan cıvatalı sistem sayesinde halı sahalarınızı taşımak çok kolay!

 

Kapalı halı sahanın yapılacak olan zemin iyice analiz edilip statik hesaplamaları detaylıca yapıldıktan sonra istenilen özelliklerde özel bir proje çiliyor. Bu projenin sonunda oldukça sağlam bir sistem ortaya çıkıyor.
Civatalı sistem sayesinde yapılar oldukça kaliteli ve dayanıklı oluyor, çünkü kışın üst tarafta kar birikmesi, rüzgar vb. sorunlar sebebiyle normal kaynakta ufak da olsa sıkıntılar çıkabilir, fakat cıvatalı sistemde herhangi bir sorun ortaya çıkmamaktadır.

 

civatalı sistem kapalı halı saha, civatalı sistem, halı saha yapımı,
Ayrıca, yapılan statik hesaplamalar doğrultusunda bölgede bulunan fay hattı analiz edilerek, maksimum deprem şiddeti hesaplanıp ona göre proje çıkartılıp, uygulanmaktadır. Bu sebeple depreme karşı da oldukça dayanıklı bir sportif tesis ortaya çıkmaktadır.

 
Cıvatalı olarak değil de kaynak ile birleştirilen yapıların sökülmesi oldukça sıkıntılıdır. Bu sıkıntı işçilik ile halledilmektedir fakat, sökülen kaynak yerleri incelmektedir. Bu sebeple yapıyı yeni yerine taşıdıktan sonra tekrar kaynaklamak, kullanılan malzemenin kimyasını bozabileceği gibi malzemeyi inceltecektir. Cıvatalı sistemde bu sorun ortadan tamamen kalkmıştır. Hiçbir zafiyet vermeden kapalı halı sahanın taşınması mümkündür.

 

çelik, çelik konstrüksiyon, çelik halı saha, kaliteli halı saha,

Cıvatalı sistem ile yapılan kapalı halı sahanız sıfır zafiyet ile istenilen yere taşınmaktadır.

Dünya’da ve ülkemizde genellikle halı saha olarak kullanılacak arsa, kiralanır. İleride yaşanacak bir arsa sahibi kiracı arasındaki sorun üzerindeki yapı sebebiyle kolay çözülmez. Fakat bizim geliştirdiğimiz cıvatalı sistem ile bu sorun da ortadan kalkmıştır. İstenildiği zaman halı saha istenildiği yere taşınıp, kurulumu basitçe gerçekleştirilir.

 

 

Reformsports, inovatif sportif yapılar inşa eder.

 

 

Diğer bir konumuz olan kapalı halı saha maliyeti konumuz için tıklayınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

EnglishFrenchSaudi ArabiaRussiaSpain